Aktualności

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 90 - Oblodzenie

Ostrzeżenie meteorologiczne ważne od godz. 21:00 dnia 29.10.2012 do godz. 07:00 dnia 30.10.2012 w załączniku.
czytaj więcej

Ankieta

W związku z prowadzonymi przez Gminę Sośnicowice pracami nad aktualizacją założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla obszaru Gminy, prosimy chętnych o uzupełnienie ankiety dot. powyższej tematyki i złożenie jej w sekretariacie urzędu lub u sołtysów poszczególnych miejscowości. Ankieta w załączniku.
czytaj więcej

Ogłoszenie - Powiatowy Urząd Pracy Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje: W związku z przebudową sieci energetycznej i przerwą w dostawie prądu na Placu Inwalidów Wojennych w Gliwicach, w dniu 26 października 2012r. (piątek) Urząd będzie nieczynny dla klientów. Osoby, które miały wyznaczony termin zgłoszenia się do Urzędu na ten dzień, proszone są o zgłaszanie się w terminach od poniedziałku 29 października 2012r. do środy 31 października 2012r. w godz. od 8.00 do 14.30. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
czytaj więcej

Szczegółowe warunki przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze - Informacja Burmistrza

Informacja Burmistrza dotycząca Szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze w załączniku.
czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 84 - Silna Mgła

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 84 - Silna Mgła - w załączniku

czytaj więcej

Reportaż z cyklu “Wieś w odnowie” poświęcony Gminie Sośnicowice

Miło nam poinformować, iż w najbliższą niedzielę, tj. 21.10.2012 o godz.: 8:10 w TVP INFO (pasmo TVP KATOWICE) zostanie wyemitowany reportaż z cyklu “Wieś w odnowie” poświęcony Gminie Sośnicowice. Reportaż ma na celu prezentację projektów realizowanych w Gminie, współfinansowanych ze środków UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 oraz efektów ich realizacji w naszej lokalnej społeczności. Gorąco zachęcamy do obejrzenia. Powtórkowa emisja reportażu odbędzie się tydzień później, tj. w niedzielę 28.10.2012 w TVP INFO (pasmo TVP KATOWICE) o tej samej porze.

czytaj więcej