Aktualności

Rozstrzygnięcie ofert - wykonanie kalendarza

w załączniku rozstrzygnięcie konkursu ofert na wykonanie kalendarza planszowego.

czytaj więcej

Test syren alarmowych

Informuję się, że na podstawie §8 pkt. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów   z dnia 7 stycznia 2013 roku w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz.U. z 2013 r. poz.  96) w dniu 24 października 2013 r. o godzinie 12.00 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

Syreny objęte systemem wojewódzkim, lecz nie włączone do 4 minut od ustalonej powyżej godziny należy uruchomić lokalnie.

W ramach treningu emitowany będzie  - dźwięk ciągły trwający 3 minuty – oznaczający odwołanie alarmu.   

Od godziny 07.00 w dniu treningu zakazane są jakiekolwiek prace konfiguracyjne, testowanie systemu oraz praca na kanałach służących do sterowania systemem syren alarmowych (AW-14 i AW- 46) bez zezwolenia operatora centrali wojewódzkiej. Jedynym wyjątkiem jest wezwanie do wyjazdu jednostek Straży Pożarnej do akcji. Niedopuszczalne jest również lokalne testowanie syren w trakcie gdy centrala wojewódzka ogłasza alarm!

czytaj więcej

Zapytanie ofertowe - wykonanie kalendarza

Prosimy o sporządzenie oferty na wykonanie kalendarza planszowego na 2014r.

w terminie do 18.10.2013r.

FORMAT B-2 (480 x 680) PAPIER KREDA 170g w ilości 500 szt.:

 

  1. rozmiar B-2 (480 x 680)
  2. Druk  4/0 full kolor CMYK
  3. listwowany
  4. lakierowany
  5. projekt własny zamawiającego
  6. zawieszka

Prosimy o podanie ceny brutto wraz z dostawą do zamawiającego oraz termin wykonania.

czytaj więcej

Szkolenia i doradztwo z zakresu zasad udzielania pomocy w ramach małych projektów, wypełniania wniosku oraz realizacji i rozliczenia operacji

Szkolenia i doradztwo z zakresu zasad udzielania pomocy w ramach małych projektów, wypełniania wniosku oraz realizacji i rozliczenia operacji

W załączniku harmonogram szkoleń.

Szczegółowe informacje na http://spichlerz.org.pl/

czytaj więcej

Przegląd Gwary Śląskiej

Niniejszym informujemy, że ogłoszony został konkurs VI Spichlerzowego Przeglądu Gwary Śląskiej "GODOMY PO NASZYMU". Konkurs będzie organizowany pod honorowym patronatem Wicemarszałek Senatu RP Marii Pańczyk - Pozdziej, a jeden z półfinałów dla grupy wiekowej uczniów z klas 4 - 6 Szkoły Podstawowej odbędzie się 12.11.2013 w sośnicowickim Gimnazjum. W załączeniu Regulamin Konkursu, plakat oraz karta zgłoszenia uczestnika. Wypełnione karty zgłoszeniowe należy wysłać na adres mailowy pgruszka@spichlerz.info.pl w terminie do 31.10.2013 r

Szczegółowe informacje na http://spichlerz.org.pl/

czytaj więcej

Bieg Miejski

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w biegu miejskim - dystans 5 km- w cudownej, jesiennej scenerii Parku im. T. Kościuszki w Katowicach- już 13 października o godzinie 11:00!

Nagrody dla najlepszych- dwie wycieczki do Brukseli!

Celem biegu, jest pokazanie solidarności z białoruskim więźniem sumienia, Mykołą Statkiewiczem oraz Białorusinami walczącymi o prawo do wolności!

Zapisy przyjmujemy pod adresem bieg@mmbiuro.pl

Wszystkie informacje znajdą Państwo tutaj:

http://www.projektslask.pl/aktualnosc/bieg-dla-statkiewicza-i-wolnej-bialorusi-13-pazdziernika-2013r

Służymy informacją: 32 353 80 43

Pozdrawiamy

Stowarzyszenie Projekt Śląsk

Katowice

czytaj więcej