Aktualności

Obwieszczenie Staorsty Gliwickiego w sprawie budowy gazociągu średniego ciśnienia

Obwieszczenie w załączniku.

czytaj więcej

Plebiscyt Terra FLOWER POWER 2014

czytaj więcej

Mammografia w Sośnicowicach

Centrum Onkologii w Gliwicach, Miejsko-Gminny Ośrodek Zdrowia oraz Urząd Miejski w Sośnicowicachzapraszają Panie w wieku 50-69 lat (roczniki: 1945-1964),na bezpłatne badanie mammograficzne finansowane przez NFZ co 2 lata. Badanie piersi będzie można wykonać w mammobusie Centrum Onkologii przy Ośrodku Zdrowia w Sośnicowicach. W marcu br. mammobus został wyposażony w najnowszej generacji cyfrowy mammografMammomat Inspiration, umożliwiający uzyskanienajwyższej jakości obrazu przy bardzo niskiej dawce promieniowania! Dodatkowo poprawił się komfort osoby badanej podczas badania dzięki doborowi ucisku w zależności od wielkości i struktury piersi. 

1 SIERPNIA (piątek) w godz.: 8.30-15.30

4-5 SIERPNIA (poniedziałek-wtorek) w godz.: 10.00-17.00

czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 49

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM w Krakowie wydało  ostrzeżenie nr 49 z dnia 16.07.2014 r. dot. wystąpienia zjawiska: burze z gradem. Treść ostrzeżenia w załączeniu do pisma.

czytaj więcej

Folder promujący Gminę Sośnicowice

Protokół z przeprowadzonego postępowania.

Przedmiotem zamówienia jest: przygotowanie i wydanie folderu promocyjnego Gminy Sośnicowice w zakresie historii, działalności inwestycyjnej, kultury, współpracy krajowej i zagranicznej w oparciu o zebrane materiały.

czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 44

WCZK w Katowicach informuje, że IMiGW - PIB CBPM w Krakowie wydało  ostrzeżenie nr 44 z dnia 08.07.2014 r. dot. wystąpienia zjawiska: silne burze z gradem.
Treść ostrzeżenia w załączeniu do pisma.

czytaj więcej