Aktualności

Dożynki Gminne 2014 - Galeria

czytaj więcej

Dożynki Gminne 2014

Burmistrz Sośnicowic i Samorząd Gminy Sośnicowice zapraszają na Dożynki Gminne 14 września 2014. Program Dożynek w załączniku.

czytaj więcej

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów ZGKiM Sośnicowice

Uprzejmie informujemy, że od dnia 08.09.2014 r. zmianie ulega kurs nr 9 w dni robocze od poniedziałku do piątku na trasie nr 2 Sośnicowice - Bargłówka. Kurs zostaje przyspieszony o 15 min z przystanku Bargłówka Pętla, a jego trasa będzie prowadzić przez przystanek Trachy Pętla.

czytaj więcej

Karta Dużej Rodziny

Ośrodek Pomocy Społecznej w Łanach Wielkich informuje, że ze strony Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach prowadzona jest lokalna kampania promująca przystąpienie partnerów do ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny.

      Szczegółowe informacje w tym zakresie mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach: www.katowice.uw.gov.pl. Do programu przystąpić mogą podmioty publiczne i prywatne, (niezależnie od sektora i branż). Zgłoszeń do programu można dokonywać pisemnie (vide: informacja na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego) jak również  w wersji elektronicznej na adres: matyszkiewicza@katowice.uw.gov.pl.

Koordynator spraw związanych z KDR jest dostępny pod nr tel: (32) 20-77-806.

czytaj więcej