Aktualności

Gmina Sośnicowice rośnie w siłę

Ostatnie lata były pomyślne dla Gminy Sośnicowice. Dzięki wspólnemu wysiłkowi Burmistrza, Rady Miejskiej i pracowników urzędu miejskiego, zrealizowano wiele zadań, które decydują o tym, ze gmina w sposób zauważalny się rozwija. Pozyskane w ostatnich latach środki unijne, znalazły odzwierciedlenie w zrealizowanych projektach. Kluczowe zdania, które skupiały się na poprawie i podnoszeniu komfortu życia mieszkańców gminy, stały się priorytetem naszych działań. Patrząc na zakres wykonanych prac można zauważyć, iż nie ma obszaru, który zostałby pominięty.

Pełna treść artykułu na portalu gliwice.naszemiasto.pl

czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia edukacji narodowej pragnę podziękować Państwu za pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepsej jakości pracy naszych szkół i przedszkoli. Życzę, aby wszystkie dni w roku szkolnym były radosne, spokojne,pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację oraz wychowanie dzieci i młodzieży. 

czytaj więcej

Lokalny serwis ogłoszeń o pracę

Praca-Gliwice.info to nowo powstały portal pracy, na łamach którego publikowane są aktualne oferty pracy z Gliwic oraz okolic. Serwis powstał, aby pomóc osobom poszukującym pracy oraz pracodawcom, którzy dysponują wolnymi stanowiskami pracy.

 

Dla pracowników

W serwisie Praca-Gliwice.info publikowane są zarówno oferty pracy, jak i ciekawe materiały z zakresu prawa pracy. Ogłoszenia posegregowano według daty ich publikacji. Każda pozycja składa się z kilku elementów: nazwy firmy, stanowiska pracy, formy zatrudnienia, miejsca pracy oraz daty dodania oferty. Korzystanie z serwisu dla osób poszukujących zatrudnienia jest bezpłatne. Na łamach portalu ukazują się także ciekawe porady skierowane do pracowników oraz pracodawców. Artykuły opracowują specjaliści od HR, prawnicy oraz dziennikarze. Porady ukazują się średnio raz w miesiącu.

 

Dla pracodawców

Serwis Praca-Gliwice.info należy do grupy Regionalnych Portali Pracy, które miesięcznie odwiedza ponad 100 000 użytkowników. Publikacja ogłoszeń jest skuteczna, tania oraz szybka. Aby opublikować ogłoszenie należy zarejestrować się w serwisie, dodać nową ofertę pracy, a następnie dokonać przelew. Cały proces publikacji ogłoszenia zajmuje niespełna 5 minut. Po dodaniu oferty, zostaje ona rozesłana mailowo do osób zainteresowanych podjęciem pracy na danym stanowisku, najciekawsze ogłoszenia o pracę są również publikowane na profilu serwisu na Facebooku.

 

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.praca-gliwice.info

czytaj więcej

Terminy zebrań wiejskich

8 października 2014r. – Sośnicowice

9 października 2014r. – Trachy

13 października 2014r. – Bargłówka

14 października 2014r. – Rachowice

15 października 2014r. – Sierakowice

16 października 2014r. – Tworóg Mały

20 października 2014r. – Smolnica

21 października 2014r. – Kozłów

22 października 2014r. – Łany Wielkie

czytaj więcej