Aktualności

Rajd Rowerowy 16 maja 2015

Rajd Rowerowy 16.05.2015 - regulamin w załączniku.

czytaj więcej

Nowy rozkład linii 1 i 2 komunikacji miejskiej

Od 01.05.2015 r. wchodzą w życie nowe rozkłady jazdy na liniach nr 1 i 2, szczegóły w zakładce Komunikacja

czytaj więcej

Informacja dla mieszkańców - Plan gospodarki niskoemisyjnej

W związku z opracowywaniem dokumentu pn. "Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Sośnicowice" uprzejmie informujemy iż w terminie od 20.04.2015 do 08.05.2015 na terenie gminy Sośnicowice przeprowadzana będzie inwentaryzacja danych terenowych niezbędnych do opracowania w/w planu. W związku z powyższym w wyznaczonym terminie przedstawiciele firmy AT Group SA z siedzibą w Krupskim Młynie - wykonawcy w/w opracowania będą kontaktowali się z mieszkańcami Gminy, przedsiębiorcami oraz instytucjami działającymi na terenie Gminy Sośnicowice w celu zebrania niezbędnych informacji. Prosimy uprzejmie o udzielenie wyczerpujących informacji ankkieterom gdyż informacje te są niezbędne do zaplanowania realnych działań na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w naszej gminie.

czytaj więcej

Komputerowe badanie wzroku I pomiar ciśnienia śródgałkowego (profilaktyka jaskry)

W dniu 20.04.2015r. w Ośrodku Zdrowia ul. Gliwicka 28 w Sośnicowicach w godzinach od 10:00 do 12:00 odbędą się komputerowe badania wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego dla Mieszkańców Gminy Sośnicowice.

Zapisy telefonicznie 32)238-71-55

Koszt badania komputerowego ostrości wzroku - 5 zł

Koszt pomiaru ciśnienia śródgałkowego - 10 zł(DODATKOWE)

Zapisy prowadzone będą do dnia 20.04.2015r.

Podczas badania istnieje możliwość zapisania się na konsultację okulistyczną oraz zamówienia okularów korekcyjnych.

Badanie przeznaczone jest dla osób dorosłych. (powyżej 16-go roku życia)

Serdecznie zapraszamy

czytaj więcej

Rajd Rowerowy

Turystyczny Klub Kolarski PTTK im. Władysława HUZY w Gliwicach zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze, a w szczególności młodzież szkolną na „46. Młodzieżowy Rajd Kolarski”, który odbędzie w dniu 19.04.2015 r. Meta rajdu zlokalizowana będzie w Rachowicach obok groty NMP. Wspólny wyjazd z gliwickiego rynku o godz. 9.00 w towarzystwie doświadczonych przodowników turystyki kolarskiej lub indywidualnie trasami dowolnymi. Na mecie rajdu po opłaceniu symbolicznego wpisowego każdy uczestnik otrzyma słodki poczęstunek, znaczek rajdowy, możliwość udziału w konkursach z nagrodami, a najliczniejsza drużyna młodzieżowa otrzyma puchar. Szczegółowy regulamin na stronie internetowej klubu www. klubhuzyg-ce.pl Impreza dofinansowana ze środków miasta Gliwice.

czytaj więcej

Rozstrzygnięcie konkursu ofert - dmuchańce

Rostrzygnięcie konkursu ofert.

czytaj więcej