Aktualności

Informacja

Z wielkim bólem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 grudnia 2017r. zmarł Burmistrz Sośnicowic – Marcin Stronczek. Pogrzeb odbędzie się w dniu 29 grudnia 2017 r. o godzinie 10.00 w kościele  Najświętszej Maryi Panny Królowej w Smolnicy Gmina Sośnicowice  ul. Kościelna 1.
Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Pogrążeni w bólu: Przewodnicząca Rady Miejskiej i Radni Rady Miejskiej w Sośnicowicach, kierownictwo i pracownicy Urzędu Miejskiego w Sośnicowicach oraz pracownicy i Kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy Sośnicowice.
 
czytaj więcej

Przetarg na działki budowlane

Rachowice
czytaj więcej

Informacja dot. wystawiania śmieci

W związku z licznymi opóznieniami z wystawianiem odpadów przypominamy, że zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku w Gminie Sośnicowice odpady winny być wystawione w dniu ich odbioru zgodnie z ustalonym harmonogramem do godziny 6:00. 
Odpady wystawione po przejeździe śmieciarki nie będą odbierane.
czytaj więcej

Harmonogram wywozu odpadów w 2018 r

W załączniku harmonogramy wywozu odpadów w 2018 r.
czytaj więcej

Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału Odnawialnych Źródeł Energii

Gmina Sośnicowice przygotowuje się do pozyskania środków z Funduszy Europejskich dla mieszkańców na montaż instalacji Odnawialnych Źródeł Energii (w tym: kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły na biomasę, powietrzne pompy ciepła) w budynkach jednorodzinnych.
czytaj więcej

Koncert zespołu Kafliki

Kiedy: 29 listopada 2017 r, godz. 18:00
Gdzie: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Sośnicwoicach
Wstęp wolny !
czytaj więcej