Aktualności

Święto Miasta Sośnicowice 2017

Zapraszamy na Święto Miasta Sośnicowice 2017 !
czytaj więcej

Powiatowy Rajd Rowerowy

W Rajdzie Rowerowym w sobotę, 10 czerwca 2017r. mogą wziąć udział osoby pragnące aktywnie spędzić czas wolny, pod warunkiem zobowiązania się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
Uczestnicy rajdu powinni posiadać: sprawny technicznie rower, dobre chęci i pozytywne nastawienie. Oprócz roweru zabrać należy: kurtkę wiatrową, najlepiej pelerynę przeciwdeszczową, kask, czapkę lub chustkę na głowę, okulary przeciw słońcu i wiatrowi. Dobrze jest ze sobą zabrać łatki lub dętkę oraz pompkę. Nie będzie mapy trasy. Na czele rajdu pojedzie przewodnik.
czytaj więcej

Święto Lasu - Kochanowice 2017 - festyn rodzinny

W związku z mającą się odbyć 10 czerwca 2017r. w Kochanowicach imprezą „Święto Lasu” organizowaną  przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” oraz  Gminę Kochanowice, informujemy o możliwości zaprezentowania się podczas wydarzenia zainteresowanych grup artystycznych oraz rękodzielników działających na terenie Gminy Sośnicowice.
Artyści i rękodzielnicy chętni do wystawienia własnych dzieł, którzy zechcą zaprezentować się podczas „Święta Lasu” mogą zgłaszać swój udział za pomocą załączonych kart zgłoszeniowych.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 34 373 52 95.
czytaj więcej

Koncert charytatywny dla Szymona Szpaka

Koncert charytatywny dla Szymona Szpaka pod patronatem Wójta Gminy Koszęcin
czytaj więcej

4 maj - Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka w imieniu własnym i mieszkańców Gminy Sośnicowice przekazuję najwyższe uznanie wszystkim tym którzy społecznie i zawodowo pełnią tą zaszczytną funkcję.
Dziękuję za codzienną gotowość do niesienia pomocy potrzebującym,
Niełatwa jest służba strażaka, pełna poświęceń i wyrzeczeń.
Życzę licznych sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym,satysfakcji z pełnionej funkcji społecznej oraz bezpiecznych powrotów z akcji.
Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu waszej powinności.
 
czytaj więcej