Aktualności

Platforma zakupowa

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 23/2018 Burmistrza Sośnicowic z dnia 29.03.2018 r. w sprawie realizacji zamówień o wartości szacunkowej nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro w Urzędzie Miejskim w Sośnicowicach od dnia 01 kwietnia 2018 r. zamówienia publiczne o wartości szacunkowej od 5 000 PLN (netto) do wartości nieprzekraczającej równowartość kwoty, o której mowa w art.4 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych czyli 30 000 euro realizowane są poprzez platformę zakupowa OpenNexus https://platformazakupowa.pl/

czytaj więcej

Metropolia zaprasza na konsultacje Młodzież!

Czy wiecie że Metropolia to młodośc to pozytywna energia, która kruszy betonowe przeszkody, zamienia niewykonalne w możliwe, „nie da się” w „nie ma problemu”? Czy słyszeliście o tym, że GZM to wehikuł zmian, który w zawrotnym tempie przeniesie nas z analogowej epoki urzędniczych barier w cyfrową sferę prostych i przyjaznych rozwiązań? Czy dotarła do Was informacja, że Górnośląsko - Zagłębiowska Metropolia to szacunek dla każdego mieszkańca, dla odmiennych wrażliwości, dla różnych wyborów? Jak widzicie, bardzo wiele nas łączy, ponieważ Metropolia to wspólny mianownik, pod którym jest miejsce dla każdego z Was.
czytaj więcej

Metropolia zaprasza Seniorów na konsultacje

Szanowni Państwo, 
 
w imieniu Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, organizowane w związku z pracami nad Programem Działań Strategicznych GZM do roku 2022. 
czytaj więcej

Obywatel IT

Pani Ewa Waliczek, pełniąca funkcję Burmistrza Sośnicowic, zaprasza osoby powyżej 25 roku życia do udziału w szkoleniach dotyczących podstawowej obsługi komputera oraz podniesienia umiejętności korzystania z internetu (rozwój kompetencji cyfrowych).
czytaj więcej

Pomysł na produkt lokalny

KONKURS 
„Pomysł na produkt lokalny”
Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług,
które dzięki swoim walorom jakościowym i użytkowym będą kreatorem marki lokalnej
tj. będą spełniać wysokie standardy oraz będą polecane jako wzorcowe produkty/usługi
z obszaru dwóch Lokalnych Grup Działania
czytaj więcej

Rekrutacja do projektu "WSPARCIE NA STARCIE"

Do końca 2020 r. obejmie on wsparciem 120 mieszkańców Powiatu Gliwickiego. Program ten kierowany jest do mieszkańców z niepełnosprawnością, którzy są bezrobotni, poszukują pracy, są nieaktywni zawodowo oraz dla wychowanków rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo – wychowawczych.
czytaj więcej