Aktualności

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem!

WCZK w Katowicach informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne nr 37 z dnia 23.04.2018 r. dotyczące wystąpienia zjawiska: burze z gradem.

czytaj więcej

Platforma zakupowa

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 23/2018 Burmistrza Sośnicowic z dnia 29.03.2018 r. w sprawie realizacji zamówień o wartości szacunkowej nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro w Urzędzie Miejskim w Sośnicowicach od dnia 01 kwietnia 2018 r. zamówienia publiczne o wartości szacunkowej od 5 000 PLN (netto) do wartości nieprzekraczającej równowartość kwoty, o której mowa w art.4 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych czyli 30 000 euro realizowane są poprzez platformę zakupowa OpenNexus https://platformazakupowa.pl/

czytaj więcej

Metropolia zaprasza na konsultacje Młodzież!

Czy wiecie że Metropolia to młodośc to pozytywna energia, która kruszy betonowe przeszkody, zamienia niewykonalne w możliwe, „nie da się” w „nie ma problemu”? Czy słyszeliście o tym, że GZM to wehikuł zmian, który w zawrotnym tempie przeniesie nas z analogowej epoki urzędniczych barier w cyfrową sferę prostych i przyjaznych rozwiązań? Czy dotarła do Was informacja, że Górnośląsko - Zagłębiowska Metropolia to szacunek dla każdego mieszkańca, dla odmiennych wrażliwości, dla różnych wyborów? Jak widzicie, bardzo wiele nas łączy, ponieważ Metropolia to wspólny mianownik, pod którym jest miejsce dla każdego z Was.
czytaj więcej

Metropolia zaprasza Seniorów na konsultacje

Szanowni Państwo, 
 
w imieniu Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, organizowane w związku z pracami nad Programem Działań Strategicznych GZM do roku 2022. 
czytaj więcej

Obywatel IT

Pani Ewa Waliczek, pełniąca funkcję Burmistrza Sośnicowic, zaprasza osoby powyżej 25 roku życia do udziału w szkoleniach dotyczących podstawowej obsługi komputera oraz podniesienia umiejętności korzystania z internetu (rozwój kompetencji cyfrowych).
czytaj więcej