Ankieta - Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Sośnicowice

Data dodania: 18 Lutego 2015

Gmina Sośnicowice przystąpiła do opracowania „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Sośnicowice”. Przygotowanie dokumentu pozwoli zaplanować działania na najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w naszej gminie.

W przyszłości dzięki posiadanemu opracowaniu gmina będzie mogła uzyskać dofinansowanie na działania zmierzające do osiągnięcia celów pakietu klimatyczno- energetycznego Europy (np. na działania termomodernizacyjne dla budynków użyteczności publicznej, czy dofinansowanie montażu kolektorów słonecznych dla budynków mieszkalnych).

Opracowanie dokumentów zostało zlecone firmie AT GROUP S.A. z siedzibą w Krupskim Młynie.

W związku z tym zwracam się z prośbą do mieszkańców Gminy Sośnicowice o wypełnienie ankiety dotyczącej źródeł ciepła w obiektach mieszkalnych. Uzyskane informacje są niezbędne do zaplanowania realnych działań na terenie naszej gminy.

Ankietę można wypełnić również elektronicznie na stronie:

www.niskaemisja.pl  - http://skroc.pl/sosnicowice

Pliki do pobrania:
Ankieta Mieszkaniec
Pobierz plik DOCX
Ankieta Przedsiebiorca
Pobierz plik DOCX
Ankieta Spoldzielnie
Pobierz plik XLSX