Lokalny serwis ogłoszeń o pracę

Data dodania: 09 Października 2014

Praca-Gliwice.info to nowo powstały portal pracy, na łamach którego publikowane są aktualne oferty pracy z Gliwic oraz okolic. Serwis powstał, aby pomóc osobom poszukującym pracy oraz pracodawcom, którzy dysponują wolnymi stanowiskami pracy.

 

Dla pracowników

W serwisie Praca-Gliwice.info publikowane są zarówno oferty pracy, jak i ciekawe materiały z zakresu prawa pracy. Ogłoszenia posegregowano według daty ich publikacji. Każda pozycja składa się z kilku elementów: nazwy firmy, stanowiska pracy, formy zatrudnienia, miejsca pracy oraz daty dodania oferty. Korzystanie z serwisu dla osób poszukujących zatrudnienia jest bezpłatne. Na łamach portalu ukazują się także ciekawe porady skierowane do pracowników oraz pracodawców. Artykuły opracowują specjaliści od HR, prawnicy oraz dziennikarze. Porady ukazują się średnio raz w miesiącu.

 

Dla pracodawców

Serwis Praca-Gliwice.info należy do grupy Regionalnych Portali Pracy, które miesięcznie odwiedza ponad 100 000 użytkowników. Publikacja ogłoszeń jest skuteczna, tania oraz szybka. Aby opublikować ogłoszenie należy zarejestrować się w serwisie, dodać nową ofertę pracy, a następnie dokonać przelew. Cały proces publikacji ogłoszenia zajmuje niespełna 5 minut. Po dodaniu oferty, zostaje ona rozesłana mailowo do osób zainteresowanych podjęciem pracy na danym stanowisku, najciekawsze ogłoszenia o pracę są również publikowane na profilu serwisu na Facebooku.

 

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.praca-gliwice.info