Wyniki naboru uzupełniającego – nabór dodatkowy – kolektory słoneczne

Data dodania: 22 Września 2020
Zgodnie z Zarządzeniem nr 113/2020 Burmistrza Sośnicowic z dnia 04-09-2020 r. oraz  Regulaminem naboru uzupełniającego – nabór dodatkowy – kolektory słoneczne w ramach projektu partnerskiego pn. „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg”, w dniach od 08 września do 11 września 2020 r. odbył się nabór dodatkowy w ramach którego dostępne były wyłącznie instalacje kolektorów słonecznych w liczbie 2.
 
W ramach niniejszego naboru do Urzędu Miejskiego w Sośnicowicach wpłynęło 6 deklaracji, spośród których 5 spełniło wymogi ww. regulaminu i zostało umieszczonych na liście uzupełniającej.

W pliku poniżej przedstawiamy wskazaną listę zgodnie z nadanymi numerami, które zostały Państwu przekazane telefonicznie. Kolejność na liście uzupełniającej ustalona została na podstawie kolejności wpływu złożonych deklaracji do Urzędu Miejskiego                 w Sośnicowicach.

Pliki do pobrania:
Wyniki - solary
Pobierz plik PDF