– Ogłoszenia innych instytucji

Informacja Urzędu Statystycznego w Katowicach:

W terminie od 2 kwietnia do 29 maja 2024 roku na terenie całego kraju realizowane jest badanie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych i wśród osób indywidualnych - SSI-10G oraz SSI-10I. Wykorzystanie ICT w gospodarstwach domowych jest badaniem ankietowym, reprezentacyjnym (co oznacza, że uczestniczą …

Powiat Gliwicki przyjął uchwałę, zgodnie z którą Spółki Wodne mogą się ubiegać o dotację na bieżącą działalność w roku 2024 r.

Termin składania wniosków - do 15 kwietnia 2024 r. Więcej informacji w komunikacie poniżej oraz bezpośrednio w Starostwie Powiatowym w Gliwicach.

Informacja Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Dopłaty do kukurydzy – wnioski do 29 lutego, biura powiatowe czynne dłużej

Dokumenty od producentów kukurydzy poszkodowanych w wyniku trudnej sytuacji w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi agresją Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy biura powiatowe ARiMR przyjmują do 29 lutego …

Zapraszamy serdecznie rolników do wzięcia udziału w XXI Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych, małych jak i dużych, do wzięcia udziału w XXI Edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Konkurs organizowany …