Zapraszamy wszystkich na Gminny Dzień Sportu, który odbędzie się 15 czerwca 2024 r. (sobota).

Na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sośnicowicach odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza oraz Turniej Siatkówki Plażowej.
Drużyny z terenu naszej gminy (sołectwa, firmy, grupy znajomych) mogą zgłaszać się do 10 czerwca wysyłając skan wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres miasteczko[@]sosnicowice.pl lub składając ją w sekretariacie Urzędu.
Start o godz. 9.30, od godz. 9.00 otwarcie biura turnieju i załatwianie formalności.
Szczegóły w regulaminie.

Wraz z Powiatem Gliwickim zapraszamy wszystkich rowerzystów na Rajd Rowerowy Gminy Sośnicowice i Powiatu Gliwickiego.  Tym razem przejedziemy do odrestaurowanej Kaplicy św. Marii Magdaleny (potocznie zwanej Magdalenką) w Goszycach.
Zapisy do 13 czerwca  – wystarczy wysłać imię i nazwisko na adres biuropodawcze[@]sosnicowice.pl lub dzwonić pod numer telefonu 32 335 86 37.
Obowiązuje limit 70 osób.
Start o godz. 9.30, od godz. 9.00 otwarcie biura rajdu i załatwianie formalności.
!!! Wyjazd spod OSP Smolnica (Sośnicowice, ul. Smolnicka 17) !!!
Szczegóły w regulaminie.

Dla najmłodszych od 3 do 10 lat na boisku Szkoły Podstawowej w Sośnicowicach (ul. Gliwicka 21) biegi i zabawy sportowe – szczegóły w Regulaminie.
Także na terenie szkoły ustawi się stoisko, gdzie każdy będzie się mógł zapoznać z zasadami udzielania pierwszej pomocy.
Na wszystkich uczestników Gminnego Dnia Sportu czekają upominki i poczęstunek.

Zachęcamy, by ten dzień spędzić aktywnie w gronie rodziny i znajomych.

Zachęcamy także, by tego dnia urządzić sobie piknik w naszym parku – pod wiatami czekają grille, jest miejsce, by usiąść na kocu i zjeść wspólnie posiłek.

Mamy nadzieję, że będziecie tego dnia z nami!